Trainee programy

Jako účastník našeho programu rozvoje managementu (MEP) získáte v rámci třech mezinárodně zaměřených projektů (celkem 18 měsíců, z toho asi 6 měsíců v zahraničí) přehled různých oblastí našeho mezinárodního podnikání.

Seznámíte se s požadavky dvou rozdílných oblastí podnikání: oblasti systémů pro užitková vozidla (Systeme für Nutzfahrzeuge - SfN), ovlivněné sériovou výrobou s velkým objemem vyrobených kusů pro dopravní strojírenství a oblasti systémů pro kolejová vozidla (SfS – Systeme für Schienenfahrzeuge), charakteristickou dlouhodobými projekty v oblasti vybavení železnic.

Brzy budete mít možnost převzít odpovědnost za mezinárodní projektové týmy, přičemž budete přímo podporováni osobním školitelem a učitelem pro oblast rozvoje vašich odborných a sociálních kompetencí. Hledáme potenciální nositele pro střednědobé převzetí odpovědnosti za řízení. Proto vyžadujeme vysokou připravenost podávat výkon, velmi nadprůměrné odborné znalosti a pevnou osobnost s jasnými sociálními kompetencemi. Očekáváme, že se dokážete rychle zhostit nových témat a následně převzít odpovědnost.

Konečně je ceněna kvalita Vaší práce.

Dále jsme pro Vás připravili přehled odpovědí na možné otázky k našim programům pro frekventanty školení (Trainee programy).

Personální Oddělení

Personální Oddělení

V případě zájmu o některou z uvedených pozic nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese:

nabor@knorr-bremse.com
+420 703 170 160

Pokud chcete kontaktovat naše personální oddělení z důvodu jiných dotazů či žádostí, využijte, prosím, níže uvedený kontaktní formulář:

Share