Pracovní Prostředí

Aby si společnost Knorr-Bremse s působností po celém světě získala a udržela ty nejlepší spolupracovníky, motivuje své zaměstnance prostřednictvím náročných a atraktivních úkolů, cíleným osobním rozvojem s perspektivou mezinárodního uplatnění, zapojováním spolupracovníků, podnikovým zdravotním programem, jakož i celou řadou dalších výhod a nabídek.

Společnost Knorr-Bremse se stále více sjednocuje – mezinárodní spolupráce v různých oborech a mezi různými místy je na denním pořádku. Přesvědčte se sami, jaké možnosti nabízí společnost Knorr-Bremse svým spolupracovníkům po celém světě.

Rozhodujícím faktorem pro úspěch je motivace a ochota našich spolupracovníků podávat dobrý výkon. Jak jsou však naši zaměstnanci spokojeni se svou prací a pracovním prostředím? Chceme to vědět. Proto se v našich průzkumech pravidelně ptáme našich zaměstnanců na jejich spokojenost a představy, abychom na základě získaných poznatků mohli následně realizovat optimalizační opatření.

Zdravotní péče hraje u společnosti Knorr-Bremse velkou roli. Sportovní a zdravotní program společnosti Knorr-Bremse nabízí všem zaměstnancům možnost udržovat a zlepšovat svou kondici a zdraví.

Kromě toho existuje na našich pracovištích široká nabídka služeb pro naše zaměstnance, počínaje doplňkovými službami zajištění ve stáří až po příspěvky na veřejnou osobní dopravu.

Personální Oddělení

Personální Oddělení

V případě zájmu o některou z uvedených pozic nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese:

nabor@knorr-bremse.com
+420 703 170 160

Pokud chcete kontaktovat naše personální oddělení z důvodu jiných dotazů či žádostí, využijte, prosím, níže uvedený kontaktní formulář:

Share