TruckServices – AŤ TO BĚŽÍ

KAŽDÉ VOZIDLO VYPRÁVÍ SVŮJ PŘÍBĚH. MY VÁS PŘIPRAVÍME PRO DALŠÍ KAPITOLU!

Jako „Aftermarket“ značka brzd Knorr, předního světového výrobce brzdových a řídicích systémů pro užitná vozidla, dodáváme vlastníkům vozidel, dílnám a obchodníkům kvalitní výrobky a servisní řešení pro užitné vozy jakéhokoli typu a stáří: s know-how výrobce originálních náhradních dílů a více než 110 lety zkušeností na trhu Aftermarket pro užitná vozidla.

Tak vozidla doprovázíme celým jejich životem. Všechno, aby jejich náklad dorazil přesně do cíle – a jejich řidiči vždy bezpečně domů.NÁŠ PRINCIP CELOŽIVOTNÍ EFEKTIVITY

NÁŠ PRINCIP CELOŽIVOTNÍ EFEKTIVITY. SLIB NA CELOU ŽIVOTNOST VOZIDLA

Věříme, že užitné vozy patří na silnici. Neboť přesně na to byly pořízeny: pro vysoký provozní stav při nejnáročnějších podmínkách – a také pro život v pohybu.

Přitom žádnou roli nehraje to, kolik kilometrů vozidlo již najelo: žádán je maximální jízdní výkon, nízké prostoje a co nejvyšší bezpečnost. Neboť jen takto bude obchod výnosný a podnik konkurenceschopný.

Aby se řidiči a provozovatelé užitných vozů mohli spolehnout na to, že bude tento příběh pokračovat nezávisle na tom, jak je vozový park starý, dodáváme jim vše, co k tomu potřebují – po celý životní cyklus:

Nové servisní výrobky pro nová vozidla, originálně zpracované výrobky EconX na opravy starších vozidel a servisní díly pro vozidla ve všech životních fázích.

Tak každé vozidlo zůstane dlouho na silnici – vždy důsledně hospodárné, se zohledněním nejnovějších poznatků techniky a důrazem na maximální bezpečnost.

Tomu říkáme Lifetime Efficiency/celoživotní efektivita.

Systémy pro užitková vozidla

V případě otázek nebo přání jsme vám ochotně k dispozici.

Kontakty

Další informace

Share

NÁŠ PRINCIP CELOŽIVOTNÍ EFEKTIVITY