Školení zákazníků

 

Zvyšování mezinárodního standardu služeb díky lepšímu porozumění našim výrobkům a systémům. Zvýšená disponibilita vozidel díky efektivní údržbě.

Učte se od společnosti s vedoucím postavením na trhu.

Společnost Knorr-Bremse s vedoucím postavením na trhu stanoví vysoké standardy výrobků a disponuje rozsáhlými odbornými znalostmi. Podrobné znalosti různých výrobků, výrobce a provozovatele tvoří základ pro naše portfolio náročných školení.

Vyberte si své individuální školení

Úspěšnost našich školení RailServices má více důvodů. Modulární struktura znamená, že školení lze přizpůsobit individuálním potřebám našich zákazníků. Znalosti jsou předávány nejen teoreticky, ale také včetně praktických cvičení na originálních vozidlech. Z dlouhodobého hlediska zaručují úspěšnost školení zkušení lektoři a podrobné podklady.

Inovativní koncepce učení

Recept k maximalizaci úspěšnosti školení zahrnuje vyváženou kombinaci tradičních forem vzdělávání a moderního e-learningu. Úsek RailServices tak kombinuje efektivitu a pružnost e-learningu se sociálními aspekty osobní komunikace.

Jste připraveni?

Knorr-Bremse sází z hlediska školení, orientace na zákazníky a pružnosti na vysoký standard kvality. Podrobnosti k naší nabídce školení naleznete v našem katalogu školení RailServices. Můžeme vám pomoci zlepšovat kvalitu vašich služeb a dosahovat úspory nákladů i času. Vyberte si z naší nabídky vhodný kurs.

V příloze najdete přehled školení plánovaných v naší firmě:

Vnitropodnikové školení

Základy techniky brzd
Brzdová technika pro nákladní vagony

Délka po 2 dnech.

Místo: Školicí centrum Berlín

Minimální počet: 6 účastníků

Share