Kariéra u společnosti Knorr-Bremse

Ucházet se o práci, nastoupit a začít

Úspěch společnosti Knorr-Bremse jako technologického iniciátora v oboru brzdových systémů pro užitková a kolejová vozidla je založen na našich vysoce motivovaných zaměstnancích, kteří mají pocit potřebnosti a podpory.

Rozsáhlé další vzdělávání

Od školení sociálních kompetencí přes jazykové kurzy až po technická školení – náš školící program obsahuje mnoho variant a lze ho absolvovat ve školícím středisku v Mnichově, které bylo zřízeno pro tyto účely.

Strukturované zapracování

U nových zaměstnanců je zvláštní pozornost věnována strukturovanému zapracování. Noví zaměstnanci ze všech německých pracovišť navíc získají během úvodního dvoudenního semináře v hlavním sídle v Mnichově přehled o koncernu Knorr-Bremse.

Transparentní struktury

Naše transparentní struktury umožňují krátké rozhodovací procesy a zviditelňují individuální úspěch. Odpovědnost u společnosti Knorr-Bremse nekončí na hranicích oddělení, avšak často překračuje i hranice zemí. Podniková kultura společnosti Knorr-Bremse představuje mezinárodní spolupráci v praxi.

Ploché organizační struktury

Ploché organizační struktury přispívají k tomu, že naši zaměstnanci mohou své znalosti a schopnosti přenést také na silnici, resp. kolejnice. Neboť: převzetí odpovědnosti je u nás vítáno!

Personální Oddělení

Personální Oddělení

V případě zájmu o některou z uvedených pozic nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese:

nabor@knorr-bremse.com
+420 703 170 160

Pokud chcete kontaktovat naše personální oddělení z důvodu jiných dotazů či žádostí, využijte, prosím, níže uvedený kontaktní formulář:

Share